Горизонтальное многоуровневое меню
Меню
Конспекти лекцій

Бехта П.А., Панов В.В., Салабай Р.Г. Проектування виробництв хімічної технології переробки деревини: Конспект лекцій - Львів: НЛТУ України, 2005. - 162 с.

У конспекті лекцій викладено основи проектування об'єктів промислового призначення, розглядаються технологічні питання в проектах підприємств та розрахунки в нетехнологічних розділах проектів, наведено особливості дипломного проектування.

Призначений для студентів спеціальності "Хімічні технології переробки деревини та рослинної сировини".

Копанський М.М., Манзій С.О., Шепелюк О.О. Теплові, масообмінні та хімічні процеси виробництва деревинних плит і пластиків. Конспект лекцій. – Львів: НЛТУ України, 2006. - 214 с.

У конспекті лекцій розглядаються закономірності перебігу основних теплових, масообмінних та хімічних процесів виробництва деревних плит і пластиків, методи їхнього математичного опису і розрахунків, конструкції апаратів для реалізації цих процесів, а також основні принципи їх вибору та оцінки.

Для студентів вищих лісотехнічних навчальних закладів. Може бути використаний спеціалістами галузі виробництва деревних плит і пластиків.

Копанський М.М. Гідромеханічні процеси виробництва деревних плит і пластиків. Конспект лекцій. – Львів: НЛТУ України, 2003. – 248 с.

У конспекті лекцій розглядаються закономірності перебігу основних гідромеханічних процесів виробництва деревних плит і пластиків, методи їхнього математичного опису і розрахунків, конструкції апаратів для реалізації цих процесів, а також основні принципи їх вибору та оцінки.

Для студентів вищих лісотехнічних навчальних закладів. Може бути використаний спеціалістами галузі виробництва деревних плит і пластиків.

 

2010. Всі права захищені.