Горизонтальное многоуровневое меню
 |  1  |  2  |  3  |  4  | 5 |
22.12.10
!!!Вітання!!! Колектив кафедри щиро вітає студентів групи ХТс-61 з успішним захистом дипломних проектів.
22.12.10
Новина Сьогодні відбувся черговий захист дипломних проектів.
21.12.10
!!!Вітання!!! Колектив кафедри щиро вітає студентів групи ХТм-61 з успішним захистом магістерських робіт.
21.12.10
Новина Сьогодні відбувся черговий захист магістерських робіт.
01.09.10
День Знань Викладацько-технічний колектив кафедри вітає студентів напряму "Хімічна технологія" з початком нового навчального року.
16.06.10
!!!Вітання!!! Колектив кафедри щиро вітає студентів групи ХТСз-41 з успішним захистом дипломних проектів.
16.06.10
Новина Сьогодні відбувся черговий захист дипломних проектів студентами заочної форми навчання.
26.03.10
!!!Вітання!!! Колектив кафедри щиро вітає К о п а н с ь к о г о Миколу Михайловича з днем народження.

Нехай завжди всміхається Вам доля,
Несуть тільки радість з собою роки,
Хай щастя й здоров'я не зрадять ніколи,
Хай збудуться мрії, бажання, думки.
26.03.10
!!!Вітання!!! Колектив кафедри щиро вітає завідувача кафедри БЕХТУ ПАВЛА АНТОНОВИЧА з 50-ти літтям.

Ваші роки - то Ваш скарб, їм ціни немає,
Кожен рік багато варт, всі про це ми знаєм.
Вашу мудрість знаєм ми, цінимо Ваш досвід,
Шана в Вас поміж людьми і поваги досить.
Тож прийміть вітання наші, щирі слова шани,
Всякий день й усякий час пишаємось ми Вами.
22.03.10
Головна новина Сьогоді почиає працювати оновлена тестова версія сайту. Усі новини які будуть відбуватися на кафедрі будуть викладатися тут.
17.11.09
Вітання Кафедра щиро вітає студентів з Днем студента.Та бажають успіхів у навчанні та особистому житті.
01.09.09
День Знань Адмістрація сайту та викладацько-технічний колектив кафедри вітає своїх студентів з початком нового навчального року.