Горизонтальное многоуровневое меню
 | 1 | 2  |  3  |  4  |
12.02.17
Новина Кафедра з великим сумом сприйняла звістку про смерть колишнього професора кафедри Панова Валерія Васильовича, який значну частину життєвого шляху присвятив науці й навчанню студентів, був щирою Людиною, добрим фахівцем, науковцем і педагогом, користувався авторитетом і повагою.
Висловлюємо найщиріші співчуття родині, яка втратила рідного і близького та поділяємо їх горе.
07.01.17
!!!Вітання!!! Колектив кафедри щиро вітає всіх відвідувачів даної сторінки з Різдвом Христовим.
01.01.17
!!!Вітання!!! Колектив кафедри щиро вітає всіх відвідувачів даної сторінки з Новим 2017 роком.
24.08.16
!!!Вітання!!! Колектив кафедри щиро вітає відвідувачів сторінки з 25-и річчям незалежності України.
30.06.16
Новина Кафедра з великим сумом сприйняла звістку про смерть колишнього доцента кафедри КРАМАРА ВОЛОДИМИРА ДАНИЛОВИЧА, який значну частину життєвого шляху присвятив науці й навчанню студентів, був щирою Людиною, добрим фахівцем, науковцем і педагогом, користувався авторитетом і повагою.
24.06.16
!!!Вітання!!! Колектив кафедри щиро вітає студентів груп ХТ-41 та ХТС-21 з успішним захистом бакалаврських робіт.
23-24.06.16
Новина Відбувся черговий захист бакалаврських робіт.
12.04.16
Профорієнтаційний захід В ДВНЗ "Калуський політехнічний коледж" за участі викладачів кафедри відбувся профорієнтаційний захід, на якому випускники коледжу мали змогу дiзнатися про перспективи продовження навчання у Нацiональному лiсотехнiчному університеті України.
18.03.16
День вiдкритих дверей На ТОВ "Уніплит" за участі викладачів кафедри відбувся день відкритих дверей, на якому випускники шкiл Долинського району мали змогу дiзнатися максимум iнформацiї про найбiльше деревообробне пiдприємство регiону і про Нацiональний лiсотехнiчний університет України. Читайте більше тут: http://expres.ua/digest/2016/04/06/181219-den-vidkrytyh-dverey-cikavo-povchalno-prestyzhno
29.02.16
Новина На кафедрі відбулася зустріч керівництва ТзОВ "Уніплит" зі студентами старших курсів з питань працевлаштування на підприємстві.
26.02.16
!!!Вітання!!! Колектив кафедри щиро вітає студентів групи ХТ(м)-61 з успішним захистом магістерських робіт.
26.02.16
Новина Відбувся черговий захист магістерських робіт.